فشن‌شو؛ فشن‌شوی فِندی در بهار و تابستان ۲۰۱۸

ساخت وبلاگ
چکیده : فشن‌شوی فِندی هم از جمله شوهای مد و لباسی است که در سال ۲۰۱۸ اقدام به معرفی محصولات خود برای فصل به... با عنوان : فشن‌شو؛ فشن‌شوی فِندی در بهار و تابستان ۲۰۱۸ بخوانید :
فشن‌شوی-فِِِندی

فشن‌شوی فِندی هم از جمله شوهای مد و لباسی است که در سال ۲۰۱۸ اقدام به معرفی محصولات خود برای فصل بهار و کرده است. این شرکت ایتالیایی در صنعت مد، لباس و کالاهای لوکس فعالیت می‌کند. فِندی  (به ایتالیایی: Fendi) در سال ۱۹۲۵ توسط ادواردو و ادله فندی تأسیس شد. اکنون کمپانی LVMH مالک برند فندی است. شناخته‌شده‌ترین محصول فندی کیف‌های دستی «باگتی» و تولیدات خز آن است. کیف، کفش، عطر و محصولات خز زمینه‌های فعالیت این کمپانی ایتالیایی است. خواننده این مقالۀ روزچین باشید.

قبل از اینکه بینندۀ فشن‌شوی فِندی در سال ۲۰۱۸ باشید، بهتر است در مورد این کمپانی بیشتر بدانید. در سال ۱۹۴۶ پنج نفر در این کمپانی مشغول به کار شدند و تحولات مثبتی را در روند کاری این برند داشتند. این پنج نفر که با هم خواهر بودند سبب رشد این کمپانی لاکچری شدند. سیلویا ونتورینی در سال ۱۹۹۸ خلاقیت جالبی در طراحی کیف دستی از خود نشان داد، این کیف که بیش از ششصد ورژن متفاوت داشت، به‌سرعت طرفداران بسیاری پیدا کرد، به‌طوری‌که در سال ۲۰۰۵ پلازا فندی در رم افتتاح شد. امروزه این برند دارای حدود دویست فروشگاه در ۲۵ کشور در سراسر جهان است. ستارگان زیادی برند فندی را می‌پسندند، نیکول کیدمن، سلنا گومژ، اوا مندس، لیو تایلر، لیندزی لوهان و… از چهره‌هایی هستند که این برند برایشان لباس طراحی می‌کند و تأیید‌کنندۀ محصولات فندی هستند. کارل لاگرفلد نیز در سال ۱۹۶۵ به کمپانی فندی ملحق شد.

فشن‌شوی فِندی

فندی در حفظ آثار تاریخی همیشه پیش‌قدم است، این برند برای بازسازی فواره تروی که یکی از آبنماهای مشهور جهان است حدود ۲/۷ میلیارد دلار هزینه کرده است. مهم‌ترین اتفاقی که برای فندی افتاد در سال ۲۰۰۷ بود: کت‌واک در امتداد دیوار چین، فشن‌شوی فِندی توسط ۴۴ مدل چینی و ۴۴ مدل از سراسر جهان که در این دفیله راه افتادند و طراحی‌های فندی را به معرض دید گذاشتند.

از دست ندهید:  فشن‌شو؛ فشن‌شوی سلین در بهار و تابستان ۲۰۱۸

فشن‌شوی فِندی

ویدئوهای فشن‌شوی فِندی در بهار و تابستان ۲۰۱۸- بخش اول

در این بخش از روزچین قسمت اول ویدئوی فشن‌شوی فِندی بهار و تابستان ۲۰۱۸ را خواهید دید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید

Share
...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 19:17