باکس آفیس آخر هفته هالیوود و چین‌خوردگی در زمان

ساخت وبلاگ
چکیده : فیلم سینمایی چین‌خوردگی در زمان ۲۰۱۸ سینما‌دوستان روزچینی سلام. با اتمام مراسم اسکار ۲۰۱۸ و معرفی ب... با عنوان : باکس آفیس آخر هفته هالیوود و چین‌خوردگی در زمان بخوانید :
فیلم سینمایی چین‌خوردگی در زمان ۲۰۱۸

سینما‌دوستان روزچینی سلام. با اتمام مراسم اسکار ۲۰۱۸ و معرفی بهترین‌های سینما در سال ۲۰۱۷ پروندۀ رقابت سینمایی‌ها در سال ۲۰۱۸ شروع شد. حالا باید دید از پرفروش‌ترین‌های ۲۰۱۸ کدام فیلم‌ها خواهند توانست در اسکار آینده بدرخشند. با هم نگاهی به باکس آفیس آخر هفته و چین‌خوردگی در زمان می‌کنیم.

باکس آفیس آخر هفته ۹-۱۱ مارچ (۱۸-۲۰ اسفند)

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون دلار) مجموع فروش
۱ پلنگ سیاه ۴۱,۱ ۵۶۲
۲ چین خوردگی در زمان ۳۳,۳ ۳۳,۳
۳  فیلم غریبه ها : شکار در شب ۱۰,۴ ۱۰,۴
۴ گنجشک سرخ ۸,۱ ۳۱,۱
۵ شب بازی ۷,۹ ۴۵
۶  پیتر خرگوشه ۶,۸ ۹۳,۴
۷ آرزوی مرگ ۶,۶ ۲۳,۸
۸ سرقت طوفانی ۳,۱ ۳,۱
۹ نابودی ۳,۱ ۲۶
۱۰  جومانجی: به جنگل خوش آمدید ۲,۷ ۳۹۷,۲

چین خوردگی در زمان به‌دنبال پلنگ سیاه

فیلم سینمایی پلنگ سیاه در چهارمین هفتۀ اکرانش با فروش ۴۱,۱ میلیون دلاری همچنان در صدر باکس آفیس قرار دارد. این فیلم با گیشۀ جهانی ۹۳۰ میلیون دلار در آستانۀ پیوستن به گروه فیلم‌های میلیاردی است با واکنش مثبت منتقدان نیز همراه بوده است و همین امر باعث شد تا کمپانی مارول استودیو رسماً ساخت ادامه پلنگ سیاه را تأیید کرد. چین‌خوردگی در زمان در اولین هفتۀ اکرانش با فروش ۳۳,۳ میلیون دلاری در تعقیب پلنگ سیاه است و توانسته در پلۀ دوم پرفروش‌ترین‌های هالیوود بنشیند. بدین‌ترتیب گنجشک سرخ از جایگاه دومی‌اش عقب نشست و با دو پله سقوط چهارم شد. فیلم ترسناک غریبه‌ها: شکار در شب نیز به جای آرزوی مرگ سومین فیلم باکس آفیس آخر هفته شد.

چین‌خوردگی در زمان
اپرا وینفری در نمایی از فیلم چین‌خوردگی در زمان

 چین‌خوردگی در زمان با ملکهٔ میزگرد روزها

چین‌خوردگی در زمان (A Wrinkle in Time) فیلمی علمی-تخیلی به کارگردانی خانم ایوا دوورنی است که فضایی ماجراجویانه نیز دارد. این فیلم بر‌اساس رمانی به همین نام به قلم مادلین لانگل نوشته شده است. این رمان در سال ۲۰۰۳ نیز دستمایه ساخت یک تله‌فیلم به همین نام به کارگردانی جان کنت هریسون شد.

از دست ندهید:  هنرمند فاجعه را در باکس آفیس فیلم‌های روز دنیا ببینید

خانم کارگردان برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی فیلمش سراغ یکی از ثروتمندترین و تأثیرگذارترین زنان سیاه‌پوست جهان رفته است و خانم اپرا وینفری مشهور که ملقب به «ملکه میزگرد روزهاست»، با چین‌خوردگی در زمان بار دیگر روی پرده نقره‌ای ظاهر شد.

چین‌خوردگی در زمان
کریس پاین در نمایی از فیلم چین‌خوردگی در زمان

داستان فیلم چین‌خوردگی در زمان

دکتر  الکس موری فیزیکدان نجومی در یک جابجایی کهکشانی به نقطه‌ای دور در سیاره‌ای دیگر منتقل و در دست یک ابلیس جهانی گرفتار شده است. دختر نوجوان او به نام مگ متوجه این موضوع می‌شود و تصمیم می‌گیرد به کمک برادر کوچک باهوشش و هم کلاسی‌اش در زمان و فضا سفر کند و پدرش را نجات دهد. آن‌ها در این سفر با سه مسافر فضایی به نام‌های خانم کی، خانم کدام و خانم این چیه همراه می‌شوند….

چین‌خوردگی در زمان
استورم رید و اپرا وینفری در فیلم چین‌خوردگی در زمان

بازیگران:
اپرا وینفری، ریس ویترسپون، میندی کالینگ، گوگو امبتا-را، کریس پاین، زک گالیفیاناکیس، استورم رید، اندره هلند، لوی میلر، بلامی یانگ، روآن بلانشارد، مایکل پنیا

چین‌خوردگی در زمان را می‌توانید همراه همۀ اعضای خانواده به ویژه بچه‌های بالای ۷ سال ببینید. دیدن این فیلم برای همۀ کسانی که رویای سفر در فضا و زمان را دارند جذاب خواهد بود. البته با‌توجه‌به پژوهش‌هایی که درباره ابعاد جهان صورت گرفته شاید کم کم این رویا هم مثل خیلی از آرزوهای پیشین بشر از تخیلی‌بودن فاصله بگیرد!

دیدگاهتان را درباره این فیلم با ما در میان بگذارید.📽🎞🎬

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید

Share
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 19:17