میکاپ؛ آموزش ویدئویی نحوۀ کوتاه کردن مو مدل ۲۰۱۸

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی از راه‌های آموختن نحوۀ کوتاه کردن مو رفتن به آموزشگاه‌‌های زیبایی است، شما با آموزشی که توسط مر... با عنوان : میکاپ؛ آموزش ویدئویی نحوۀ کوتاه کردن مو مدل ۲۰۱۸ بخوانید :
نحوۀ کوتاه کردن مو

یکی از راه‌های آموختن نحوۀ کوتاه کردن مو رفتن به آموزشگاه‌‌های زیبایی است، شما با آموزشی که توسط مربی می‌بینید باید بارها و بارها آن را تمرین و تکرار کنید تا در نهایت از پس انجام آن برآیید. اما راه دیگری که مقرون‌به‌صرفه‌تر است، دیدن ویدئوی آموزشی کوتاهی موست. مزیت این روش این است که در صورت داشتن سؤال یا فراموش‌کردن قسمتی از کار دوباره همان قسمت ویدئو را تماشا کرده و برایتان جای پرسش نمی‌ماند. برای تمرین هم از سر مانکن آموزشی – که مخصوص همین کار است – استفاده کنید تا مهارت لازم را برای انجام کوتاهی مو روی مدل واقعی را پیدا کنید. در این مقاله، روزچین به‌صورت یکی از مدل‌های پربازدید کوتاهی مو در سال ۲۰۱۸ را به شما آموزش خواهد داد. این مدل با رنگ موی سال بسیار جذاب خواهد شد.

قبل از اینکه با نحوۀ کوتاه کردن مو آشنا شوید باید به‌عنوان یک پیرایشگر مو نکاتی را بدانید و همیشه به کار بگیرید. این نکات شامل موارد زیر است:

نحوۀ کوتاه کردن مو

  • تمیز‌بودن موها: شما قرار است مانند یک نقاش یک اثر هنری را خلق کنید، نقاشی روی یک بوم سفید‌رنگ. کوتاهی موها باید روی موهای تمیز انجام شود، پس در صورتی که موها چرب و کثیف است حتماً آن را بشویید.
  • از شامپوی متناسب با جنس مو برای شست‌و‌شوی آن‌ بهره ببرید.
  • اگر جنس موها خشک است یا گره‌ خورده و به‌راحتی شانه نمی‌شود، هنگام شست‌و‌شو با نرم‌کنندۀ مو آن‌ها را لطیف کنید و داخل اسپری مو کمی نرم‌کننده مخلوط کنید.
  • وقتی موها خیس است کمک می‌کند که در جای خود ثابت باشند و کوتاهی مرتب باشد، اسپری مو را هنگام کوتاهی همراه داشته باشید که در صورت خشک شدن مو آن‌ها را مجدداً خیس کنید.
  • با‌توجه‌به مدل کوتاهی که در نظر دارید، باید موها را با گیره تقسیم‌کنندۀ مو به دسته‌های منظم تقسیم کنید.

از دست ندهید:  آموزش خودآرایی اسموکی ویژه مجالس

آموزش نحوۀ کوتاه کردن مو با ویدئویی که میلیون‌ها بار دیده شده!

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید

Share
...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 19:17